Finished (october)

1 October 2014 (Wednesday)
№150
Atlant 3
Jokerit 4
OT
1:2 1:0 1:1 0:1
№151
Slovan 5
Dinamo R 1
4:0 0:1 1:0
№152
Medvescak 0
SKA 5
0:2 0:2 0:1
2 October 2014 (Thursday)
№153
Amur 2
Torpedo 7
0:2 2:1 0:4
№154
Admiral 5
Severstal 4
SO
2:2 2:2 0:0 0:0 1:0
№155
Metallurg Nk 1
CSKA 6
1:3 0:1 0:2
№156
Avtomobilist 3
Ak Bars 5
1:3 1:0 1:2
№157
Traktor 4
Barys 6
1:2 1:1 2:3
№158
Ugra 3
Avangard 2
0:0 3:2 0:0
№159
Lada 3
Metallurg Mg 2
1:1 2:0 0:1
№160
Lokomotiv 4
Dynamo Msk 2
1:0 3:1 0:1
№161
Neftekhimik 0
Salavat Yulaev 4
0:0 0:3 0:1
3 October 2014 (Friday)
№162
Atlant 4
SKA 3
1:0 2:0 1:3
№163
Dinamo Mn 2
Jokerit 3
1:3 1:0 0:0
№164
Medvescak 3
Dinamo R 2
1:0 1:1 1:1
4 October 2014 (Saturday)
№165
Admiral 0
CSKA 5
0:0 0:4 0:1
№166
Metallurg Nk 1
Torpedo 6
0:3 1:2 0:1
№167
Sibir 1
Severstal 0
0:0 0:0 1:0
№168
Traktor 1
Salavat Yulaev 2
OT
0:1 0:0 1:0 0:1
№169
Ugra 1
Metallurg Mg 2
1:2 0:0 0:0
№170
Lada 2
Barys 1
SO
0:0 0:0 1:1 0:0 1:0
№171
Neftekhimik 3
Avangard 4
0:0 0:1 3:3
5 October 2014 (Sunday)
№172
Ak Bars 2
Avtomobilist 1
1:1 0:0 1:0
№173
Vityaz 3
Lokomotiv 2
1:0 0:1 2:1
№174
Dynamo Msk 2
HC Sochi 1
OT
0:0 1:0 0:1 1:0
6 October 2014 (Monday)
№175
Amur 1
CSKA 2
1:2 0:0 0:0
№176
Sibir 2
Torpedo 3
1:0 0:3 1:0
№177
Metallurg Nk 3
Severstal 7
1:2 0:2 2:3
№178
Ugra 1
Salavat Yulaev 2
0:0 0:2 1:0
№179
Lada 3
Avangard 1
1:0 1:0 1:1
№180
Neftekhimik 4
Barys 5
SO
1:1 3:1 0:2 0:0 0:1
№181
SKA 7
Slovan 2
1:0 3:1 3:1
№182
Jokerit 2
Medvescak 3
0:1 2:2 0:0
№183
Dinamo R 1
Dinamo Mn 3
0:1 1:0 0:2
7 October 2014 (Tuesday)
№184
Vityaz 2
HC Sochi 4
0:2 2:1 0:1
№185
Dynamo Msk 2
Lokomotiv 0
0:0 0:0 2:0
8 October 2014 (Wednesday)
№186
Atlant 2
Jokerit 3
1:1 0:2 1:0
№187
SKA 5
Medvescak 2
1:0 1:1 3:1
№188
Dinamo R 1
Slovan 4
0:1 1:2 0:1
9 October 2014 (Thursday)
№189
Avtomobilist 3
Traktor 2
SO
1:0 0:0 1:2 0:0 1:0
№190
Metallurg Mg 3
Admiral 4
1:1 1:2 1:1
№191
Severstal 3
Vityaz 4
3:2 0:1 0:1
№192
Torpedo 3
Dynamo Msk 1
2:0 0:1 1:0
№193
CSKA 6
HC Sochi 2
2:0 2:0 2:2
№459
Lada 2
Ak Bars 3
OT
0:1 1:1 1:0 0:1
10 October 2014 (Friday)
№194
Avangard 0
Metallurg Nk 2
0:1 0:0 0:1
№195
Barys 6
Sibir 3
2:0 4:1 0:2
№196
Salavat Yulaev 7
Amur 2
1:1 3:1 3:0
№197
SKA 4
Jokerit 1
0:0 2:0 2:1
№198
Dinamo Mn 4
Slovan 1
0:0 3:0 1:1
№199
Dinamo R 4
Medvescak 3
0:0 3:2 1:1
11 October 2014 (Saturday)
№200
Avtomobilist 5
Admiral 1
3:1 1:0 1:0
№201
Metallurg Mg 5
Ugra 4
2:2 2:2 1:0
№202
Ak Bars 3
Traktor 0
1:0 1:0 1:0
№203
Neftekhimik 1
Lada 4
0:2 1:1 0:1
№204
CSKA 1
Vityaz 0
0:0 1:0 0:0
12 October 2014 (Sunday)
№205
Avangard 4
Amur 1
1:0 2:1 1:0
№206
Barys 4
Metallurg Nk 5
SO
2:1 0:1 2:2 0:0 0:1
№207
Salavat Yulaev 2
Sibir 3
0:0 2:0 0:3
№208
Atlant 5
Medvescak 2
2:0 1:1 2:1
№209
Dynamo Msk 5
Severstal 1
2:1 3:0 0:0
№210
Lokomotiv 3
Torpedo 4
SO
1:1 2:2 0:0 0:0 0:1
№211
Slovan 2
Jokerit 4
1:1 0:2 1:1
13 October 2014 (Monday)
№212
Avtomobilist 1
Ugra 0
0:0 1:0 0:0
№213
Metallurg Mg 6
Traktor 1
2:0 3:0 1:1
№214
Ak Bars 4
Admiral 3
2:0 1:2 1:1
№215
SKA 2
Dinamo R 1
0:0 1:0 1:1
14 October 2014 (Tuesday)
№216
Avangard 1
Sibir 3
0:1 0:0 1:2
№217
Barys 5
Amur 0
2:0 2:0 1:0
№218
Salavat Yulaev 3
Metallurg Nk 0
2:0 0:0 1:0
№219
Vityaz 3
Torpedo 2
0:1 0:1 3:0
№220
Lokomotiv 5
Severstal 3
1:0 2:1 2:2
№221
HC Sochi 2
CSKA 6
0:2 1:0 1:4
№222
Dinamo Mn 2
Atlant 3
SO
1:1 1:1 0:0 0:0 0:1
№223
Medvescak 1
Slovan 0
1:0 0:0 0:0
15 October 2014 (Wednesday)
№224
Lada 3
Traktor 4
1:2 2:2 0:0
№225
Neftekhimik 3
Ugra 4
OT
0:0 2:2 1:1 0:1
№226
Jokerit 5
Dinamo R 2
2:0 2:0 1:2
16 October 2014 (Thursday)
№227
Torpedo 2
Severstal 3
SO
0:1 2:0 0:1 0:0 0:1
№228
SKA 4
CSKA 3
1:1 2:2 1:0
17 October 2014 (Friday)
№229
Amur 0
HC Sochi 2
0:0 0:0 0:2
№230
Admiral 1
Dynamo Msk 4
0:1 1:2 0:1
№231
Metallurg Nk 2
Vityaz 5
0:1 2:1 0:3
№232
Sibir 1
Lokomotiv 4
0:1 0:3 1:0
№233
Salavat Yulaev 2
Avangard 6
1:2 1:3 0:1
№234
Metallurg Mg 2
Ak Bars 1
SO
0:0 0:0 1:1 0:0 1:0
№235
Jokerit 4
Barys 2
1:1 1:0 2:1
18 October 2014 (Saturday)
№236
Traktor 3
Slovan 2
1:1 1:1 1:0
№237
Ugra 1
Medvescak 2
OT
0:1 1:0 0:0 0:1
№238
Lada 2
Atlant 1
SO
0:0 0:1 1:0 0:0 1:0
№239
Neftekhimik 5
Dinamo Mn 4
OT
1:0 2:2 1:2 1:0
19 October 2014 (Sunday)
№240
Admiral 1
HC Sochi 0
SO
0:0 0:0 0:0 0:0 1:0
№241
Amur 2
Dynamo Msk 3
1:0 1:2 0:1
№242
Metallurg Nk 0
Lokomotiv 1
0:0 0:0 0:1
№243
Sibir 2
Vityaz 3
2:0 0:1 0:2
№244
Severstal 3
Avtomobilist 2
SO
0:1 2:0 0:1 0:0 1:0
№245
SKA 3
Avangard 2
OT
0:0 1:1 1:1 1:0
№246
Torpedo 3
Ak Bars 2
0:1 1:1 2:0
№247
Dinamo R 2
Barys 3
0:2 1:0 1:1
№248
Jokerit 2
Salavat Yulaev 4
0:2 1:2 1:0
20 October 2014 (Monday)
№249
Traktor 2
Medvescak 4
0:0 1:3 1:1
№250
Ugra 3
Slovan 4
SO
2:1 1:1 0:1 0:0 0:1
№251
Lada 1
Dinamo Mn 3
0:2 0:0 1:1
№252
Neftekhimik 2
Atlant 3
0:1 2:1 0:1
21 October 2014 (Tuesday)
№253
Amur 5
Lokomotiv 4
SO
1:1 2:2 1:1 0:0 1:0
№254
Admiral 5
Vityaz 4
0:1 3:0 2:3
№255
Metallurg Nk 3
Dynamo Msk 2
SO
1:0 1:1 0:1 0:0 1:0
№256
Sibir 1
HC Sochi 2
OT
0:1 0:0 1:0 0:1
№257
Severstal 2
Metallurg Mg 1
SO
0:1 1:0 0:0 0:0 1:0
№258
Torpedo 3
Avtomobilist 2
1:1 1:1 1:0
№259
CSKA 2
Ak Bars 3
SO
0:0 2:0 0:2 0:0 0:1
№260
SKA 5
Barys 3
1:1 3:2 1:0
№261
Jokerit 1
Avangard 2
0:0 1:2 0:0
№262
Dinamo R 2
Salavat Yulaev 1
0:0 0:1 2:0
22 October 2014 (Wednesday)
№263
Traktor 2
Dinamo Mn 3
0:1 0:1 2:1
№264
Ugra 2
Atlant 3
SO
2:0 0:1 0:1 0:0 0:1
№265
Lada 2
Medvescak 1
1:1 1:0 0:0
№266
Neftekhimik 1
Slovan 3
0:1 0:1 1:1

Future (october)

23 October 2014 (Thursday)
№267
12:00 MSK
Amur -
Vityaz -
№268
13:00 MSK
Admiral -
Lokomotiv -
№269
16:00 MSK
Metallurg Nk -
HC Sochi -
№270
16:00 MSK
Sibir -
Dynamo Msk -
№271
19:00 MSK
Severstal -
Ak Bars -
№272
19:00 MSK
Torpedo -
Metallurg Mg -
№273
19:00 MSK
CSKA -
Avtomobilist -
№274
19:30 MSK
SKA -
Salavat Yulaev -
№275
20:30 MSK
Dinamo R -
Avangard -
24 October 2014 (Friday)
№276
17:00 MSK
Traktor -
Atlant -
№277
17:30 MSK
Ugra -
Dinamo Mn -
№278
19:30 MSK
Lada -
Slovan -
№279
19:00 MSK
Neftekhimik -
Medvescak -
25 October 2014 (Saturday)
№280
17:00 MSK
CSKA -
Metallurg Mg -
26 October 2014 (Sunday)
№281
17:00 MSK
HC Sochi -
Torpedo -
27 October 2014 (Monday)
№282
16:00 MSK
Avangard -
Traktor -
№283
16:00 MSK
Barys -
Ugra -
№284
17:00 MSK
Salavat Yulaev -
Neftekhimik -
№285
19:30 MSK
Ak Bars -
Metallurg Mg -
№286
19:30 MSK
Vityaz -
Jokerit -
№287
19:30 MSK
Lokomotiv -
SKA -
№288
19:30 MSK
Atlant -
Admiral -
№289
19:30 MSK
Dynamo Msk -
Dinamo R -
№290
19:30 MSK
Dinamo Mn -
Amur -
28 October 2014 (Tuesday)
№291
19:00 MSK
Severstal -
CSKA -
№292
21:30 MSK
Medvescak -
Sibir -
29 October 2014 (Wednesday)
№293
16:00 MSK
Avangard -
Ugra -
№294
17:00 MSK
Avtomobilist -
Neftekhimik -
№295
16:00 MSK
Barys -
Lada -
№296
17:00 MSK
Salavat Yulaev -
Traktor -
№297
19:30 MSK
Vityaz -
SKA -
№298
19:00 MSK
Lokomotiv -
Jokerit -
№299
19:00 MSK
HC Sochi -
Dinamo R -
№300
19:30 MSK
Atlant -
Amur -
№301
19:00 MSK
Dinamo Mn -
Admiral -
№302
21:30 MSK
Medvescak -
Metallurg Nk -
30 October 2014 (Thursday)
№303
19:00 MSK
Torpedo -
CSKA -
№304
21:30 MSK
Slovan -
Sibir -
31 October 2014 (Friday)
№305
16:00 MSK
Avangard -
Lada -
№306
17:00 MSK
Avtomobilist -
Traktor -
№307
16:00 MSK
Barys -
Neftekhimik -
№308
17:00 MSK
Salavat Yulaev -
Ugra -
№309
19:00 MSK
Lokomotiv -
Dinamo R -
№310
19:00 MSK
HC Sochi -
Jokerit -
№311
19:30 MSK
Atlant -
Metallurg Nk -
№312
19:30 MSK
Dynamo Msk -
SKA -
№313
21:30 MSK
Slovan -
Amur -
№314
21:30 MSK
Medvescak -
Admiral -